Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

OBJEDNÁVKY

Objednávky přijímáme prostřednictvím:

internetu: www.svickybrontas.cz

e-mailu: kovacikova@svickybrontas.cz

telefonem: +420773605587

Objednávku Vám vždy e-mailem potvrdíme s uvedením platné aktuální ceny a s termínem odeslání zásilky. Potvrzením objednávky považujeme obchod za uzavřený.


DODACÍ PODMÍNKY

Každý výrobek je originální ruční práce. Termíny dodání jsou tímto faktem ovlivněny. U každého výrobku najdete počet právě dostupných kusů výrobků. Pokud toto množství nepřekročíte, zásilku odešleme co nejdříve - většinou následující pracovní den (v případě platby bankovním převodem platí ode dne připsání platby na účet). Můžete si samozřejmě objednat větší množství výrobků než je právě na skladě, v nákupním košíku se objeví upozornění: Zboží označené *** není v požadovaném množství dostupné na skladě!, pokračujte v objednávce tlačítkem Objednat, jen termín odeslání se prodlouží dle velikosti zásilky. Menší zásilka bude odeslána do týdne, větší zásilky do dvou až tří týdnů, případně dle další dohody.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Firma není plátcem DPH. Poskytujeme slevu 5% z nákupu zboží nad 1000 Kč. Pro obchodníky nabízíme slevu 7% z celkového nákupu zboží.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

OSOBNÍ ODBĚR

Pokud si chcete vyzvednout zakázku objednanou v našem internetovém obchodě osobně, dohodněte se s námi na termínu vyzvednutí. Platba proběhne na místě v hotovosti s vystavením platného dokladu nebo si pouze vyzvednete již zaplacené zboží (platba předem převodem na účet).

Adresa odběrového místa:  Lucie Kováčiková, Peroutkova 37, Praha 5, 150 00.

PLATBA DOBÍRKOU

Platbu za dodané zboží uhradíte dobírkou v okamžiku převzetí zboží od České pošty nebo Zásilkovny. Vlastnické právo ke zboží na Vás přechází převzetím a zaplacením zboží.

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Pokud budete platit za zboží předem převodem na účet, budou Vám potřebné údaje zaslány na Váš e-mail.

POŠTOVNÉ

Ceny poštovného - Zásilkovna - dobírkou 74 Kč, převodem 59 Kč, Česká pošta - dobírkou 133 Kč, převodem 79 Kč, osobní odběr - hotově nebo převodem 0 Kč.

REKLAMACE

Máte právo nepoužité zboží do 14 dnů od jeho převzetí vrátit bez udání důvodu. Pokud tedy chcete zboží vrátit, zašlete ho zpět jako obyčejnou zásilku nikoli dobírku. Peníze zaplacené za objednávku Vám budou v plné výši vráceny, náklady na vrácení zboží hradí kupující.

V dalších případech (např. obdržení jiného zboží apod.) prosíme o vyplnění našeho reklamačního formuláře.

BEZPEČNOST A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Při nakládání s daty se zavazujeme řídit platnými zákony o ochraně osobních údajů. Provozovatel internetového obchodu www.svickybrontas.cz, Lucie Kováčiková, prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a v žádném případě nebodou tyto údaje poskytnuty třetí straně.

Používá se opensource systém OpenCart
Kováčiková Lucie - Svíčky Brontas, © 2018