Dárková krabička (aromavosk) - srdíčko žluté

Dárková krabička (aromavosk) - srdíčko žluté
Dárková krabička (aromavosk) - srdíčko žluté Dárková krabička (aromavosk) - srdíčko žluté Dárková krabička (aromavosk) - srdíčko žluté
Výrobce: Svíčky Brontas
Kód produktu: AKV001SR
Skladová dostupnost: 1
Cena: 25 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat ke srovnání

Dárková krabička vonná (aromavosk) - srdíčko  žluté (esence: citron)

Aromavosk
Používání s aromalampou Aromavosk umístěte na suchou a čistou misku aromalampy, zapalte čajovou svíčku a nechte aromavosk rozpustit. Používá se bez vody, s vodou by vosk prskal. Výhody použití aromavosku - nehrozí odpaření a prasknutí misky jako u vody s olejíčkem, vydrží déle, lze použít víckrát, poté dokapat esenciální olejíček vhodný pro aromaterapii nebo po úplném vychladnutí vosku vosk vyloupnout a vyměnit.
Esenciální oleje
Účinky esenciálních olejů Využijte pozitivního působení esenciálních olejů v aromalampě. Teplo uvolňuje těkavé vonné silice, které se později uvolní do příjemné harmonie. Silice prostor provoní a osvěží, zároveň pohltí pachy. Obecné účinky 100% esenciálního oleje -Citron - pro své osvěžující účinky je velmi vhodný při duševní námaze, je účinný při bolesti hlavy, infekci dýchacích cest, má antiseptické účinky, snižuje krevní tlak, povzbuzuje trávení a příznivě působí na pleť.
Rozměry
hloubka x šířka x výška krabička: 7.0 cm x 7.5 cm x 2.5 cm aromavosk: 5.0 cm x 5.0 cm x 1.5 cm
Používá se opensource systém OpenCart
Kováčiková Lucie - Svíčky Brontas, © 2020