Veletrh Litoměřice

Srdečně Vás zveme 15. - 23. 9. 2017 do Litoměřic na 41. ročník známého veletrhu Zahrada Čech. Trh je vhodný nejen pro všechny zahrádkáře, chalupáře, kutily, zahradníky a milovníky přírody. Najdete zde plno rozličného sortimentu různých zaměření - na své si přijdou jistě všichni návštěvníci - od jídla přes zahrádkaření až po milé maličkosti pro radost, které můžete zakoupit právě u našeho rodinného dvojstánku. Najdete nás opět v krytém pavilonu pod logem rodinné firmy Sušené květy.

Máme pro Vás opět připraveno plno zajímavých ručně vyráběných výrobků. Voňavé svíčky, aromavosky, dárečky, dekorace ze sušených kytiček, levandule a další Vás přivábí svými vůněmi a můžete tak u nás vstoupit do voňavého království milých věciček pro potěšení Vás i Vašich blízkých. Odnesete-li si kousek s sebou, jistě nebudete litovat, a můžete se pak těšit z tohoto kousku radosti i nadále ve svých domovech. Podpoříte tak mimo jiné i poctivou ruční tvorbu a řemeslo.

V areálu výstavy bude probíhat plno doprovodných akcí, bližší informace o celé výstavě, vstupenkách a akcích naleznete na http://www.zahradacech.cz/zahrada-cech-2017.

Budeme se na Vás těšit Vaše Svíčky Brontas a Sušené květy

Veletrh Litoměřice

Program Zahrady Čech 2017

Používá se opensource systém OpenCart
Kováčiková Lucie - Svíčky Brontas, © 2018