Den podnikání a nový profil na Fleru Čas na kávu

Účastníme se dne soukromého podnikání, který připadá na 9.10.2018 - a připravili jsme pro Vás mimořádnou nabídku platnou celý tento týden! - (do Ne 14.10.2018 - podnikatelé pracují neustále i v neděli - náš e-shop je Vám k dispozici non stop:)) (vybranou barvu srdíčka nezapomeňte napsat do poznámky k objednávce:))

Nabídku najdete zde: Vyrábíme dárky s láskou. K Vašemu nákupu srdíčko jako dárek!

Den podnikání - mimořádná nabídka

 

Také jsme pro Vás otevřeli další nový profil na Fleru: ,,Čas na kávu,, se samostatnými dárkovými krabičkami pro Vaše další použití... (letos již 2. nový profil po ,,Času na čaj,, s háčkovanými výrobky:)) Protože krabičky máme odzkoušené, prodáváme v nich vlastní výrobky (viz hlavní profil Brontíci) a zákazníkům se velmi líbí - je na čase, aby vznikl tento nový profil se samostatnými krabičkami...

Můžete je použít na své vlastní výtvory, nebo do nich vložit nějaký ten zakoupený dáreček... Navíc při současném objednání výrobků z více našich profilů - platíte vždy pouze jedno poštovné! Budeme rádi, když se u nás také tzv. "stavíte na kávu", chviličku posedíte a bude se Vám v našem "kávou provoněném" obchůdku líbit. Tak nakoukněte, už se tam začínají objevovat nové krabičky na Vaše dárečky:)


Hand made výrobek v hand made krabičce - to prostě nemá chybu!


https://www.fler.cz/cas-na-kavu

Fler - Čas na kávu

Používá se opensource systém OpenCart
Kováčiková Lucie - Svíčky Brontas, © 2019