Trhy a workshopy v Plzni

Letos s Vámi budeme kreativně tvořit v Plzni hned dvakrát. Těšit se můžete na naše workshopy se svíčkami i přírodními dekoracemi :)

Zveme Vás na 12. prodejní výstavu Hobby Kreativ Plzeň, která se koná tuto sobotu 17. 11. 2018 od 9,00 - 17,00 hodin v KD JAS Jablonského. Prodejní výstava a burza hobby, kreativity, řemesel a umění pro firmy a drobné výrobce. Zaměření na cínované šperky, Fimo šperky, pletení z pedigu, malování na textil a hedvábí, šité dekorace a panenky, plstění, háčkování, pletení, korálkování, květinové vazby, kroužkování, scrapbook, cukrářská výroba a výroba potravin atd. Přijďte načerpat inspiraci a kreativní nápady. Pořádající firma HOBBY-KOHOUT a další vystavovatelé pro Vás připravili výtvarné minikurzy a dílny pro tvoření s dětmi.

Hobby Kreativ

 

V pátek 30.11.2018 12:00-19:00 a v sobotu 1.12.2018 9:00-18:00 přijďte na Kreativní veletrh Plzeň  do haly TJ Lokomotiva Plzeň. Více informací a slevu na vstupné naleznete v odkazu na obrázku níže. Připraven pro Vás bude v pořadí již náš 3. workshop pro děti i dospělé a samozřejmě plno handmade dárečků. Budeme se těšit na Vaši návštěvu a věříme, že si tvoření i nákupy u nás příjemně užijete a strávíte tak zajímavé kreativní dny plné inspirace:) Vaše Svíčky Brontas a Sušené květy

Kreativní Plzeň

Používá se opensource systém OpenCart
Kováčiková Lucie - Svíčky Brontas, © 2019